na Facebooku
+ 48 695 900 792
Pon - Pt: 8:00 - 18:00 Sobota: 9:00 - 13:00
info@armed-ort.pl
Title Image

Historia

Armed Ort Sp.z o.o. jest firmą specjalizującą się w zaopatrzeniu klientów indywidualnych i zakładów opieki zdrowtonej w sprzęt zaopatzrenia ortopedycznego oraz środki pomocnicze. Spółka powstała w 1997 roku w obrębie struktury Polmedu – spółka. Wówczas otworzono salon medyczny przy ulicy Tochtermana 1.

W 1997 powstaje pracownia ortopedyczna zajmująca się wytwarzaniem, modelowaniem oraz doborem indywidualnego zaopatzrenia ortopedycznego. Obecnie jest największą i unikatową placówka tego typu w subregionie radomskim specjalizującą się w produkcji wkładek ortopedycznych, komfortowych gorsetów do leczenia skoliozy u dzieci, aparatów ortotycznych, ortez oraz protrez kończyn a także innego sprzętu medycznego wykonywanego na miarę.

W 2007 doświadczeni pracownicy firmy podjęli decyzje o wyodrębnieniu ze struktur Polmedu i utworzyli autnomiczny podmiot gospodarczy.

W 2008 rozwój firmy jako regionalnej sieci usłag zaopatzrenia medycznego.

Kolejno otwarto sklepy medyczne w subregionie radomskim
Lokalizacje:
1. Radom przy ulicy Piastowska 1 obok siedziby NFZ odział Radom
2. Szydłowiec ul. Rynek Wielki 22
3. Kozienice Sosnowa 18. Obecna lokalizacja to ulica Sikorskiego 10 budynek Szpitala Powiatowego
4. Przysucha ulica Krakowska 52

Zgodnie z polityką firmy wszystkie oddziały oferują pełną gamę produktów medycznych w tych samych cenach w obrębie sieci.

Domeną firmy jest zaopatrywanie pacjentów w indywidualny sprzęt medyczny, galanterie ortopedyczną, stomię, protezy piersi, zaopatrzenie flebologiczne, aparaty do bezdechu sennego CPAP, wkłucia insulinowe. Ponadto oferujemy szeroką gamę sprzętu rehabilitacyjnego oraz wózki inwalidzkie, pionizatory,urządzenia multifunkcyjne, foteliki rehabilitacyjne oraz sprzęt ortopedyczny, których dobór odbywa się bezpłatnie u pacjenta.

Jako wiodąca firma w branży poszerzamy ofertę produktową, grono współpracujących z nami producentów w trosce o zdrowie oraz komfort naszych pacjentów.